Skip to main content

TAKA-DER

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler yönetici onaylı olduğu için hesabınızın onaylanmasını bekleyiniz. Farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle Canlı Destek sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

FULL KAPSAMLI ‘BEREKET TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI’ İMZALANDI...

Konu

#1
Taka-Der ile Bereket Sigorta arasında 'Bereket Tamamlayıcı Sağlık Sigortası' anlaşması imzalanmıştır. Bu kapsamda kurum çalışanlarımız, eş ve çocukları (bebekler ve 29 yaşına kadar çocuklar) Bereket Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yıllık 725 TL.' ye yararlanacaklardır. Ödemeler peşin veya 5 taksit olarak tahsil edilecektir. Bu uygulama kurum çalışanlarından en az 1000 kişinin katılımının sağlanması durumunda başlayacaktır. Bu nedenle Bereket Tamamlayııcı Sigortaya katılım sağlamak isteyenler için internet üzerinden başvuru toplama işlemine Bugün (10.07.2020) tarihinde başlanayacak olup 15.08.2020  tarihine kadar  devam edecektir. (Başvuru formuna ulaşmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. )  
Başvuru Linki:
Çalışanlarımız başvuru formunu doldurduktan sonra 15.08.2020 tarihinden itibaren Bereket Sigorta 444 27 58 numaralı Çağrı Merkezinden aranacak olup başvurunun bir kez de sesli onayı alınacaktır. Onay alınırken poliçe priminin tahsil edileceği kredi kartı bilgisi alınacaktır. Prim tutarı tahsil edilen tüm başvurulara ait poliçe başlama ve sigortadan yararlanma tarihi 01.09.2020 olacaktır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına dahil olan üyelerimiz SenCard mobil uygulamasını indirebilir ve/veya https://www.sencard.com.tr/dijital-websen internet adresi üzerinden TCKN ve cep telefonu ile poliçe ve poliçenize özel anlaşmalı sağlık kuruluşları bilgisine ulaşabilirsiniz.
Bereket Sigorta sunacağı hizmeti SenCard üyelik programı ile sağladığından anlaşmalı sağlık kurumlarında hizmet aldığınızda provizyon sırasında SenCard üyesi olduğunuzu belirtmeniz önem taşımaktadır.
Gruba özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına ilişkin detaylı bilgiler ekte yer almakta olup dikkat edilmesi gereken diğer hususlar aşağıda yer almaktadır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından faydalanmak için;
·         Gidilen sağlık kuruluşunun ve doktorun mutlaka SGK ile anlaşması olması,
·         Poliçe başlama tarihinden önceki rahatsızlıklar kapsam dışıdır,
·         Yatarak tedavilerde 3 aylık bekleme süresinin doldurulması,
 Acıbadem Medikal Hizmet Ağı
Başvuru Linki:
Detaylı Bilgi için aşağıda paylaşılan Dosyayı indirip İnceleyebilirsiniz...
Anlaşmalı Hastaneler için Dosyayı indirip İnceleyebilirsiniz...
.pdf 1.pdf (Dosya Boyutu: 212.93 KB | İndirme Sayısı: 2)
.docx ANLAŞMALI HASTANELER.docx (Dosya Boyutu: 5.03 MB | İndirme Sayısı: 4)
[Resim: bayrak1.gif]

İletişim
0850 302 21 93 
Son Düzenleme: 13-07-2020,15:55 , Düzenleyen: Adem IN.
#2
BAŞVURU TARİHİ DOLMUŞTUR.
[Resim: bayrak1.gif]

İletişim
0850 302 21 93 

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task