İndirim Anlaşmaları

DİES HOTEL

DİES HOTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

PALAN OTEL

PALAN OTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

KAYA OTEL DİYARBAKIR

KAYA OTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

EGE OCTAPUS DALIŞ MERKEZİ

EGE OCTAPUS DALIŞ MERKEZİ PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

KOLİN HOTEL ÇANAKKALE

KOLİN HOTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

GÜRE SARUHAN OTEL

GÜRE SARUHAN OTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

ULUDAĞ ZİRVE TESİSLERİ

ULUDAĞ ZİRVE TESİSLERİ PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

HOTEL SEFA 2

HOTEL SEFA 2 PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

İCON HOTELS KONYA

İCON HOTELS PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

HOTEL HUGO

HOTEL HUGO PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

YELDEĞİRMENİ OTEL

YELDEĞİRMENİ OTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

AYPETRO HOTEL

AYPETRO HOTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

GEYİKLİ RESORT OTEL

GEYİKLİ RESORT OTEL PROTOKOL İÇERİĞİ

İNCELE

GEYİKLİ EKSEN OTEL

Geyikli Eksen Otel Protokol İçeriği

İNCELE

MB OPTIK

KONYA MB OPTIK ILE YAPILAN PROTOKOL ICERIGI

İNCELE
Lazergöz

ÖZEL LAZERGÖZ TIP MERKEZİ

ÖZEL LAZERGÖZ TIP MERKEZİ İLE YAPILAN PROTOKOLÜ İÇERMEKTEDİR.

İNCELE
Uğur okulları

UĞUR OKULLARI

Uğur Okulları Kampüslerinde Geçerli İndirim Anlaşması Protokol İçeriği

İNCELE

ÖZEL BATMAN DÜNYA HASTANESİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çalışanları ve 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerinin yararlanması içindir.

İNCELE
3

DENTISLAND AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLINIKLERİ

DENTİSLAND AĞIZ VE Diş SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Merkez Adres: Kartaltepe mahallesi Yeşil Adalı sokak No:1 Bakırköy
Tel: 212 668 33 68
Şube Adres: Fenerbahçe mahallesi Bağdat Caddesi No:206 Kadıköy
Tel: 0 216 350 50 88

İNCELE
MERSİN TAÇ KOLEJLERİ

MERSİN TAÇ KOLEJLERİ

Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği (TAKA-DER) Üyeleri, Tapu ve Kadastro Personeli ve 1.derece yakınlarını kapsayan 2019/2020 Eğitim ve Öğretim Dönemi eğitim ücretlerinin liste fiyatı üzerinden %30’luk kayıt indirimi sağlanacaktır.

İNCELE
 İÇEL KOLEJİ

İÇEL KOLEJİ

TAPU VE KADASTRO ÇALIŞANLARI DERNEĞİ ÜYELERİ, TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI, EMEKLİLERİ VE BUNLARIN 1. DERECEDE YAKINLARININ İÇEL KOLEJİ EĞİTİM KURUMLARINDAN ALACAKLARI İLKOKUL, ORTAOKUL VE ANADOLU LİSESİ EĞİTİM HİZMETLERİNDE %45 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

İNCELE
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çalışanları, emeklileri ve bunların 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ 2. ÖĞRETİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI hizmetlerinde indirim sağlanmıştır.

İNCELE
MİNİK İZLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

MİNİK İZLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları, emeklileri ve bunların 1. ve 2. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine %15 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
Can Uzman Sürücü Kursu

Can Uzman Sürücü Kursu

Can Uzman Sürücü Kursu ile geçerli olacak Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği, Tapu ve Kadastro Personeli ile emeklilerini ve 1. Derecede yakınlarını kapsayan % 25’lik indirim protokolü sağlanmıştır.

İNCELE
Adalet Sürücü Kursları

Adalet Sürücü Kursları

Adalet Sürücü Kursları ile (Firma Sahibi Halil İbrahim UÇAR) geçerli olacak Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği, Tapu ve Kadastro Personeli ile emeklilerini ve 1. Derecede yakınlarını kapsayan % 25’lik indirim protokolü imzalanmıştır.

İNCELE
Taşkent Eğitim Kurumları

Taşkent Eğitim Kurumları

TAKA-DER ile Erzurum Taşkent Eğitim Kurumları arasında Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği, Tapu ve Kadastro Personeli, emeklileri ve bunların 1. ve 2. derece yakınlarını kapsayan kurs hizmetlerinde kişi başına % 20 oranında geçerli olacak indirim protokolü imzalanmıştır. Kursun erken kayıt ,kardeş indirimi, başarı ödül indirim fırsatları %20 ye ek olarak uygulanacaktır.

İNCELE
ER UZMAN SÜRÜCÜ KURSU

ER UZMAN SÜRÜCÜ KURSU

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çalışanları,emeklileri ve bunların 1. ve 2. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine kurs merkezinde geçerli olan kurs hizmetlerinden kişi başı MEB tarafından belirlenen taban fiyat üzerinden %10 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
OXFORD DİL AKADEMİSİ

OXFORD DİL AKADEMİSİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları,emeklileri ve bunların 1. ve 2. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine YAZ OKULU ve GENEL İNGİLİZCE hizmetlerinde %20 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
ÖZEL ÇAMLIK ÇOCUK KLÜBÜ

ÖZEL ÇAMLIK ÇOCUK KLÜBÜ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları, emeklileri ve bunların 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine EĞİTİM hizmetlerinde vadeli ödemelerde %15 - Peşin Ödemelerde %20 indirimli sağlanmıştır.

İNCELE
ÇAMLIK MİNİKLER GÜNDÜZ BAKIMEVİ VE ÇOCUK KLUBÜ

ÇAMLIK MİNİKLER GÜNDÜZ BAKIMEVİ VE ÇOCUK KLUBÜ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları emeklileri ve bunların 1. ve 2. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine EĞİTİM hizmetlerinde %15 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
ULUDAĞ KOLEJİ

ULUDAĞ KOLEJİ

Uludağ Koleji Eğitim Kurumları Tic. A.Ş ile Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği üyelerine tüm kampüslerinde yaptıracakları sadece yeni kayıtlarda geçerli olmak üzere güncel kayıt ücretleri üzerinden % 40 oranında indirim sağlanacaktır.

İNCELE
ÖZEL ÇAKMAK KOLEJİ

ÖZEL ÇAKMAK KOLEJİ

Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği ve Özel Çakmak Koleji arasında imzalanan protokol gereğince %25 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
BURSA KAVRAM OKULLARI

BURSA KAVRAM OKULLARI

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çalışanları, emeklileri ve bunların 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine 2019/2020 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde güncel fiyatlar üzerinden %35 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
ENGLİSH TİME DİL OKULLARI

ENGLİSH TİME DİL OKULLARI

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

İNCELE
365 ANAOKULU PROTOKOLÜ

365 ANAOKULU PROTOKOLÜ

TAKA-DER ile 365 ANAOKULU arasında geçerli olacak Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği, Tapu ve Kadastro Personeli ile emeklilerini ve 1. Derecede yakınlarını kapsayan tüm hizmetlerde geçerli olacak %25’lik indirim sağlanmıştır.

İNCELE
OKYANUS KOLEJLERİ

OKYANUS KOLEJLERİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları ve 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine https://www.okyanuskoleji.k12.tr/ sayfasında kayıt/ücret linkinde belirtilen güncel fiyat listesi üzerinden %40 indirim uygulanacaktır. İndirim avantajları Okyanus Kolejlerinin ANKARA ilinde bulunan kampüslerinde geçerlidir. Diğer illerimiz için uyguladığımız indirim oranı %20 olacaktır. (İSTANBUL- ADANA-ANTALYA-BURSA-İZMİR)

İNCELE
MODADİL

MODADİL

MODADİL Ankara Merkez ve Şubelerinin olduğu illerde (Ankara Kızılay,Ankara Kızılay,Ankara Eryaman, Aydın, Diyarbakır, Erzincan, Isparta, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Samsun, Şanlıurfa) yüz yüze alınacak eğitimlerde TKGM Personeline ve birinci derece yakınlarına %10 indirim sağlanması. (Ön hazırlık, YDS, YÖKDİL, Genel İngilizce, TOEFL, ILETS, Speaking, Çocuk İngilizcesi)

İNCELE
AMERİKANCA KÜLTÜR

AMERİKANCA KÜLTÜR

Türkiye genelinde ve yurtdışında temsilciliklerimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 1.000.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

İNCELE
YAĞMUR OPTİK

YAĞMUR OPTİK

Tapu ve Kadastro Çalışanları ve 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine kampanyalı ürünler hariç bütün gözlüklerde % 30 (peşin %30 kredi kartı ile %25 ) ve lenslerde %20 indirim sağlanacaktır.

İNCELE
KENT HALICILIK LTD. ŞTİ.

KENT HALICILIK LTD. ŞTİ

Tapu ve Kadastro Çalışanları ve 1. derece yakınlarının faydalanacağı bütün halılarda %15 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
HAYAT ORTAPEDİ MEDİKAL

HAYAT ORTAPEDİ MEDİKAL

Hayat Ortapedi ve Medikal İle Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği arasından imzalanan protol gereğince Tapu ve Kadasto Çalışanları ve 1. derece yakınlarının yeni sezon ayakkabı ürünlerinde %10 + 2 taksit ve medikal ürünlerinde %20 indirim sağlanmıştır.

İNCELE
HAYAT MOBİLYA DEKORASYON

HAYAT MOBİLYA DEKORASYON

HAYAT MOBİLYA DEKORASYON ile TAPU ve KADASTRO ÇALIŞANLARI DERNEĞİ ARASINDA imzalanan protokol gereğince Tapu ve Kadastro Çalışanları ve 1. derece yakınlarına %20 İNDİRİM SAĞLANMIŞTIR.

İNCELE
ERDEMLER AYAKKABI

ERDEMLER AYAKKABI

Tapu ve Kadastro Çalışanları 1 . derece yakınlarının firma tarafından bütün ayakkabı ürünlerinde %10 inidirim sağlanmıştır.

İNCELE